Törölt nick Creative Commons License 2004.12.01 0 0 337

14 eve elek kisebb megszakitassal kulfoldon, szultem egy gyereket es ellattak terhesen (eszembe sem volt hazamenni emiatt, szvsz korrektebb ellatast kaptam mint otthon kaphattam volna) es bar nagyobb bajom meg nem volt, de egy fillert sem fizettem soha semmiert az egeszsegugyben. Mar a TB jarulekon es adon kivul. Volt AFP vizsgalatom, ezert fizetnem kellett, mert nem voltam meg 35 eves es az ott csak afolott ingyenes es volt 3 UH vizsgalatom, amennyi egy egeszseges terhessegben szukseges. Tobbagyas szobaban voltam, az egyagyasert fizetni kellett volna es 2 nap mulva hazakuldtek, mert semmi bajunk nem volt.

 

Ja es ingyenes a Pap teszt is. Meg a gyerek szemeszeti kontrollja es a fogaszati. Mas kerdes, hogy otthon jarok vele a magandokinkhoz, de kezelnek itt is ingyen ha szukseg lenne ra.

 

Felolem retteghetsz a privatizaciotol, de hulyesegeket nem kellene leirnod. Ja es itt Angliaban MINDENKINEK ingyenes az alapellatas, kulfoldieknek is, es ingyen van a gyerekgyogyszer (bar nekunk csak a szaraz borere irtak fel furdetokremet eddig). Az igaz, hogy pont emiatt honapokat kell varni egy nem eletmento mutetre, de barkinek visszavarjak a verzo fulet ingyen es azonnal. Es a mento is kijon ingyen. Szoval attol, hogy privatizalt az egeszsegugy meg nem lesz feltetlenul kozvetlenul fizetendo is.

 

Ez mar remhirterjesztes! A rakos gyerek labat is is megmenteni probaljak elso menetben bakker, mit beszelsz??? Jartal mar a faludon kivul mashol a vilagban? Vagy csak fantazialsz itt marhasagokat???

Előzmény: anyabanya (330)