naya Creative Commons License 2004.11.27 0 0 165

még nem olvastam el minden hozzászólást, de egyet biztosan állithatok!

 

az utazási szakmában dolgozom és azt tartom felháboritónak, hogy az ilyen Kenesei-figurákat futni engedik!

 

egy közeli ismerősöm az Eurotoursnál dolgozott, a csőd idején is, aztán még egy titkos helyen (köbánya és zugló határában) titokban néhány hétig, bizonytalanul, fizetést nem kapva (később megkapták) dugdosták el a maradék pénzt az ügyfelek elől, azokat rábizva az Atlasz biztositóra. Nem túl biztató előjel, hogy az az arc, akit ismertem az eurotoursnál, kapott állást máshol rögtön, egy Eurotourshoz közeli vállakozás holdudvarában (szintén UI-nál....)

 

Szóval mindenki vigyázzon kivel és hogyan utazik! A kafkai átváltozások ebben a szakmában alapértelmezettek!

 

Persze nem voltak az eurotoursosok sem hülyék! 3 céget alapitottak, de abból csak kettő volt biztositott, a viszonteladói bizniszt azt azzal az UI-val csináltk, amelyiknek ne volt semmi fedezete kéz kezet mos alapon. (ilyen tetü módon úszta meg a balhét most nyáron a HUI -Horvát Utazási Iroda is...)

Nah mindegy, erről sokat tudnék mesélni...mocskos dolgok ezek..milyen jó, hogy én nem ilyen szemét cégnél dolgozom...de ez már megint egy másik történet...