Boborjan Creative Commons License 2004.11.19 0 0 664

Csak tudnám, hogy miért levelezgetek én itt Veled, amikor 24 órán belül úgyis találkozunk - no, mindegy... :-)))

Tisztázzunk valamit: KGy először az idei tavaszi 27-ekre jött el a klubba. Simán be is került a teszttel, és elég jól is játszott. (Talán túl is jutott az első fordulón. Nem emléxem.) Aztán ősszel a "sima" versenyekre nem jött el, a Kvalifikációsra viszont igen. A Kvalifikációson viszont nem teljesített valami jól - legalábbis nekem Istenes Madár azt mondta, hogy a csoportjukban ő (Madár) végzett a második helyen, KGy pedig a harmadikon. De hogy ez a rendes játékban történt-e vagy a villámban, azt elfelejtettem megkérdezni.

Dömsödi - fogalmazzunk így - engem kevésbé irritál, mint néhány más játékvezető. De azon elképedtem, ahogy "szótagol"! :-))) DrKA szűkebb körben elmesélte, hogyan zajlott az őszi szezonban az első (és, mint később kiderült, utolsó) játéka, és a mesélés közben élethűen utánozta Dömsödi tempóját. Csakhogy mi ezen jót derültünk, mert paródiának véltük. Kiderült: Attila egyáltalán nem túlzott... :-)))

B.

 

OFF

A jelszó: 33! :-)))

ON

Előzmény: Gaspar Gabor (662)