gemgeza Creative Commons License 2004.11.03 0 0 80
Ebben igazad van. Csak a kulonbseg az hogy mig a lotto 5-os meg miegymas eselye nagyon NAGYON kicsi,(hivjanak meg engem is en iseltudok vinni 1-2 millkot!) az ami bant hogy a "nagy,tehetos,nepszeru" emberek elkoltik egymas kozott a milliokat szimplan odaadjak egymasnak teljesen mindegy hogy vetelkedo vagy mas fiktiv formaban. Ezert van itt ez az orszag! Ja es termeszetesen ez megy a tvbe amiert termeszertesen fizetsz, eszrevetted mar hogy mindig az a 20-30 ember van a cimlapon a tvben stb stb. Oke minden szentnek sajat maga fele hajlik a keze de hogy meg oruljek is neki hogy a pofankba vagjak es tapsikoljak nekik, en is kemenyen dolgozok a napi betevoert szerintem kemenyebben mint a legtobben. Es behanyja hogy 15 eve vagyok az elnoke es "egyertelmuhogymagamnakadomaamasikmasfelmilliot". Amikor 60 eves volta akkor csinaltak neki szep kis tv musort es ahelyet hogy orult volna azon nyafogott hogy a frideruksz nem jott el pedig meg a terden lovagoltatta.... (remelem neked is lesz majd 60 perced 60 evesen a tvbe, ja te nem teszel hazankert semmit... te semmirekello :) ) ui.:valoszinuleg te nem 53e bol elsz egyszer probald ki :) bar ezen inkabb sirni kellene! ui2:aki ezen megsertodik nezzen magaba egy kicsi!
Előzmény: hal9000 (77)