Balakutya Creative Commons License 2004.11.01 0 0 296
Katalógusból ? :-)) A Derby nálunk oroszoknál is nagy meccs lesz. Sok Derby korú szuka van nevezve ! Végre lesz min izgulni ezerrel !!!! Noshát meglepődtem mennyire egyetértünk a fajtákkal kapcsolatban ! Németjuhászok borzalmasan eltorzultak a lejtős hátukkal olyanok mint akik bármely pillanatban összecsuklanának .... magyar vizsla szerintem sokkal túlfűtöttebb, ideggyengébb lett, ezáltal támadóak, soha meg nem álló zsizsikek, akiket nem tudok elképzelni a vadászaton. Tisztelet a kivételnek persze ! Egyébként jó ez a topikcim : "Miért ne vegyünk magyar vizslát ?" Majdnem irtam be valamit ..... :-))) ... de nem szeretnék senkit megbántani ! Dobermannal sajnos nincs közelebbi kapcsolatom, ők a régi jellemükben maradtak meg bennem, és a küllemük fogott meg inkább. Annyira elegánsak tudnak lenni !!! Ha kapunk egy két negativ visszajelzést fajta imádóktól...hát Istenem....nekem is ez a véleményem ! Sajnos most menem kell, anyuval készülünk a temetőbe. Milyen szomorú.....késöbb jövök még. Leszel ? Ne haragudj, hogy összefolynak a soraim nincsenek bekezdések, de nem tudok rájönni mi a baj, mit kell átállitani ? További szép napot ! Szia késöbb !!!
Előzmény: Tibbe (295)