saabi Creative Commons License 2004.10.28 0 0 126
Nekem úgy 28000 tájékán szólt a kocsi, hogy új olaj kellene, hát megkapta. Remélem.
Én fogyasztást nem nézek, mert néha megyek mint a meszes, máskor meg olyanom van, hogy "takarékoskodom" és akkor lakott területen, ötvennel hatosban. :-D
Az biztos, hogy amióta "jobb" benzint tankolok, cefetűl húz a kocsi. És nagyon fekszi a kanyarokat. Ezért még azt is elnézem, hogy hátulról hülyén néz ki a terpesztett kerekeivel. :-)
Ja, túl vagyok a 35000-n. Amúgy újra Good Year téligumik. Könnyű nekem, tudom. Újra, mivel tavaly ezekkel kaptam. Tehát közeleg az első évforduló. Hmm... egy év tapasztalatai

Eleinte utáltam, az Octavia sokkal szebb volt nála. Csak szteroidos vagonernek hívtam. Persze, asszony választotta. :-)
Miután egy kollegám szólt, hogy a 95-s benzin hülyeség, használjam inkább 98-al, csökkent a zaj, javult a teljesítmény, kezdtem megkedvelni.
Mostanra valamelyest talán sikerült javítani a kezdetek 95-s benzinjeinek kedvezőtlen hatását. Egyedül a váltóval nem tudok kibékülni, időnként megszámoljuk a fogakat, szerencsére még mind megvannak....

Jó lett volna a plusz két ülés hátra, de a tetőléc és a tempomat jobban csábított. Mondjuk a tetőléc feleslegesen, úgyse veszek rá csomagtartót.

Összegezve jó kisautó, valószínüleg, ha még ott dolgozom majd ahol most, a következő is Turcsi lesz. :-)

Ave, Saabi.
Előzmény: PACK (115)