foldimogyoro Creative Commons License 2004.10.28 0 0 28

Egy érdekes hozzászólás a Wagon R+ topikból:

 

" Emb3rke válasz | megnéz | könyvjelző 2004.10.27 14:52:55 (8815)

Nem fogjátok elhinni, hogy mit láttam 24-én hazafele jövet. A szitu a köv.: Csabáról megyünk haza éppen Szarvasra a 44-esen, bambulok magam elé és nem sokkal Csaba után bátyám felkiált, hogy Nézdmá!!! Az új Swift!!! Gyorsan balranéztem és csak ámultam. Egy ezüst, új generációs Swift előzött meg minket. Elejét nem láttam, mert lekéstem, de oldalról és hátulról tök aranyos volt. :) Tuti, hogy Swift volt, mert láttam a Suzuki jelet meg a Swift feliratot is. De nem sokáig gyönyörködhettem, mert úgy elhúzott, mint az állat. Mi kb. 100-110-zel mentünk. Bár nálam volt a fényképező, nem tudtam lefényképezni, mert mire észbekaptam már eltűnt. Pontosabban hirtelen előkaptam a fényképezőt, rázoomoltam és gyorsan próbáltam nyomni egy fényképet, de full homályos lett, szal használhatatlan. Többet nem tudtam csinálni, mert megelőzte az előttünk levőt, aztán eltűnt, mint a kámfor. :(
Fogalmam sincs, hogy hogy kerülhetett ide. Gondolom tesztelhették, de akkor is mit keresett ilyen messze Esztergomtól, azt nemtom. És rendszám is volt rajta.
Ha jól tudom, csak 2005-től lesz kapható az új Swift nem??

"