KennyOMG Creative Commons License 2004.10.18 0 0 3715

A BidPay mostanaban rakapott arra, hogy minden szir-szarba belekotnek.. Nekem sikerult kicsikarni beloluk egy valaszt (persze nem arra a tetelre, ami miatt reklamaltam, de ugaynaz a hiba), mszerint ha a naluk regisztralt lakhelyem es az elado altal megadott "ship to" hely nem fedi egymast, akkor el fogjak utasitani a MO-t.. Nagy poen meg, hogy a megjegyzes rovat max nemtomhanykarateres, mert ugyebar oda kellene beirkalni tobb tetel fizetese eseten az osszes szamat, persze igy nagyobb vasarlaskor az ember adhat fel ket-harom-tobb MO-t, ami nekik csak jo... Monnyanak le!

 

 

Mas: ugy tunik, hogy egy jenki bige lehuzott $300+ -al, ami most elegge erzekenyen erintett, ugyhogy kiprobaljuk mit is er a 1) bidpay buyer protection (allitolag van, megnezzuk), 2) hogy mukodik az IFCC (Internet Fraud Complaint Center
, az FBI egyik "leanyvallalata"), mennyire mennek utana a nepeknek, 3) mennyi ido alatt teritik meg a kicsi koreaiak a bankomban a megreklamalt osszeget, 4) mi lesz, ha a bidpay es a bankom is karpotol (LOL, oke, ez mar komolytalan..). Sajna az ebay-es buyer protection-t nem tudom igenybe venni, mert $5-$15-os aukciok voltak, ok meg ugye $25-ot kapasbol lehuznak az arbol... Ha valakinek lenne mar kezzel foghato tapasztalata, akkor legyen kedves ossza meg velem, koszi.

Előzmény: hz5eper (3693)