boldogság Creative Commons License 2004.10.14 0 0 9

Boldogságot!

 

Köszönöm leveled.

 

Igen, a történelemről is sokat irnak, ami az érdekes benne az az, hogy nem csak a Föld bolygó történelméről, hanem az egész univerzum történetéről, történelméről irnak, néha nagyon is részletesen.

 

Pontosan olyan részletességgel számolnak be erről, hogy a teremtés legelső pillanatait is leirják, a legelső élőlény kezdeti életét, tevékenységét is, söt magát a teremtés folyamatát is, nagyon részletesem.

 

beszámolnak más bolygók életéről és azok történelméről is.

Természetesen a Föld történelméről is, sok-sok millió évven ezelötti dolgokról is.

Ez talan igy hirtelenjében nagyon hihetetlen, de igy van.

Persze ez nem azt jelenti, hogy kronológiai rendben, mindenről, de a nagyobb dolgokról, amik fontosak , igen.

 

Te ezt elhiszed?

Hiszel az ilyen dologban, hogy ez meglehet?

 

Bennem,hogy jött ez le?

Hát engem nagyon érdekelnek ezek, érdekeltek is, mert a lelki életemhez hozzátartozik ennek ismerete.

Az én célom már gyerekkoromban az volt, hogy megismerjem a relativitástól mentes Igazságot, a Természet Törvényeit és azok szerint éljek a lehetőségeim, tudásom és megvalósitásomhoz mérten.

Én ugy vélem, ez nem csak nekem fontos, hanem mindenkinek, mert a Védák, a tudás könyvei, a Természet használati utasitása, igy javára válik mindenkinek, bármit is szeretne megismerni.

Tehát az én életemben teljesen pozitivan jelent meg és van jelen mind a mai pillanatig.

 

De, mivel emlitetted, kérlek, kérdez részletesebben, mert ugy konkrétabb választ tudnék addni.

Boldogságot Neked!

Gyula

 

Előzmény: Mad árka (8)