geri72 Creative Commons License 2004.10.01 0 0 655

Hali!

 

Amikor én vettem a dl 1000-emet akkor még nem lehetett kapni a 650-es változatot. Ha lehetett volna tuti, hogy azt veszem és nem csak az ára miatt. (ami azért a kettőt összehasonlítva: -700.000Ft)

Amiért én cseréltem az a következő volt: Az a motor 3.9 alatt gyorsul 100-ra, a végsebessége pedig saját tapasztalatom szerint 247Km/h. 98 lóerő gyárilag és én még ezt megnöveltem 10%-kal egy Remus rendszerrel.

A motor egyszerűen életveszélyes volt. Nem lehetett megállni, hogy ne húzd a gázt.

Autópálya: maximum, város ami kifért (220 Lágymányosi hídon nagy forgalomban). Mindíg megérkezéskor gondolkoztam el, hogy tök hülye vagyok. De akkor sem bírtam ki. (esetleg majd kb: 10 év múlva felnövök egy ilyen motorhoz)

Amit viszont szerettem rajta, az a nagy kerekek, a rugózása és a kényelem volt. A budapesti utakon verhetetlen.

Amit nem szerettem az a sok váltás (6 seb.), gyenge szélvédelem és azt, hogy még egy locsolókocsi mögött is térdig dzsuvás lettem.

Összefoglalva: nem mondom, hogy néha nem hiányzik, de a burgimat nem adnám oda érte!!!