SNAKe Creative Commons License 2004.09.26 0 0 415
Sziasztok! Végigolvastam a topicot, érdekes volt, de azért lenne néhány kérdésem még a jazz- el kapcsolatban. A héten voltam a Honda Pajornál Vácott, rákérdeztem, hogy az udvaron álló jazz- ek már az újak, vagy még a régiek. Már az újak, volt a válasz. Mondom, akkor hol vannak a tükörbe épített ledek, amikről a totalcar cikke ír? Ja, az csak a Civicen van, jött a felelet. Most a totalcar tudja rosszul, vagy a kereskedő??? Árlistát is olyat kaptam, amin még a 2.799.000- es 1.2 s- es ár szerepel, itt meg lejjebb 2.649.000 Ft –ot olvastam. Coolról pedig nem is hallottak, csak a/c- ről. Hát nem tudom… Egyébként másfél- két hónapot mondott várakozásra, és ez kb fedi is az általatok említett okt. 31-i dátumot.. Egyébként egy suzukit hajtunk még, és ez lenne cserélve Hondára, be szeretném számíttatni a régit, mert csak úgy fog menni a dolog. Gondolom a piaci árnál kevesebbért akarják majd bevenni. Nyílván én azt szeretném, hogy a suzát magasabb áron vegyék át, a hondát meg adják olcsóbban, vagy az árában adjanak valami pluszt. Nálunk az 1.2 –es modell jöhet szóba anyagi megfontolásból. Mire számítsak, inkább árat engedni szeretnek, vagy adnak inkább valami pluszt az áráért? Vagy ez abszolút kereskedő- függő dolog? Nekem az alap jó lenne (s), ha mondjuk a metált rá tudnák nyomni felár nélkül, esetleg még a forgalomba helyezési díjat is átvállalhatnák. J Tényleg, erről itt még nem olvastam! A forgalomba helyezés mennyi plussz teher volt nálatok?? (átírás, forgalmi, tartozékok, stb.) Tegyük fel, hogy megalkudunk a szallerbeckékkel, átveszik a régit, az újra meg nyomnak metált alapáron. Na, ha ezek után kapom elő a topicon említett Honda klubtagságit (igen, tag leszek valszeg), hogy akkor nekem ebből még 5 % engedményt, akkor infarktust fognak kapni?? J snake