csomo1 Creative Commons License 2004.08.24 0 0 941
Szia Sárkány!Próbálok neked segíteni ha tudok mi busszal voltunk kint és mi Tompánál mentünk ki és ugyanitt jöttünk vissza.Kifele a Szerb-Bolgár határon szivtunk nagyon sokat 3 és1/2 óra!!!Illetve Bolgár-Görög határon 1 1/2 órát,A táv az kb.megfelel,de vigyázz kint a vezetéssel mert nem igazán ismerik az indexet illetve a kresszel is gondok vannak ott.Erre mondok egy példát mi az Iriniben voltunk és ez előtt van egy kereszteződés.Mindig jött egy fazon aki kitet két táblát egy behajtani tilos táblát mobil változatban illetve jobbra kanyarodó táblát egy kukának döntve.Akinek valamelyik nem tetszet az átrakta a másik útra nem volt olyan nap,hogy máshol ne lett volna a tábla mint előtte való nap.Tehát megszokásból nem igazán lehet vezetni a másik tábla pedig mivel csak egy kukának volt támasztva először eltünt a tábla utána a kuka is.A dinárt nem tudom,hogy hol lehet váltani ezt a sofőrök intézték,de szerintem a határokon lehet mert volt váltóhely csak nem tudom,hogy este nyitva van-e?Remélem tudtam segítenijó nyaralást és kellemes pihenést.Csomó
Előzmény: Sarkany (940)