ajto Creative Commons License 2004.07.29 0 0 426
Hali! én is nagyon aggódtam az út meg a határ miatt.De semmi értelme a határon nem görcsöltek bár csak egy kis bódé meg egy sorompó volt.A wartburgosal azért nem értek egyet pláne hogy én rengeteget mentem a hegyekben azért kell lóerő a skoda már talán jó de én wartburgal nem vágnák neki bocs nem a kocsit szidom de nem oda találták ki.Az árak ugyan olcsok de azért ne felejtsük el hogy mihez képest ólcsok egy sör pl. 380 ft elfelejti kint az ember az euro miatt.Horvátnak a fele az tény de azért oda kell figyelni mert mi is nagyon-nagyon sok pénzt elqrtunk az olcsó helyen de azért vittük.Bár nagyon durva köves strand az embernek a bokáját kitöri főleg ha van hullámzás de szuper hely de nekem elég volt belöle egy nap.Az 5 euros szálás nem lesz sztem nagyon szupi hely de nem baj ha csak aludni jártok haza csak a fürdöre meg a vizre figyeljetek.Nálunk pl. külön viztartály biztositotta az egész villának a vizet tehát ugy hozatták.Irigykedek mindenkire aki most megy:)Boszniátol sem kell félni az utak is jók sőt Magyarország sem jobb.Még holnap leszek majd vasárnap ha tudok segitek addig amig el nem felejtem:)