bugmaker Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2780

Paypal Mo-ról: többször irtam a Paypalnak, mikor méltóztatnak idejönni (elvégre ez itt már EUROPA!!! :-)) Mindig udvariasan megirták, hogy keményen dolgoznak, hogy minél több országban jelen legyenek.

 

Aztán irtam az OTP-nek, ahol - hozzászokva hogy elég gyakran dilettansokkal állok szembe - nemcsakhogy hallottak a paypalról, hanem KELLEMETLEN meglepetésre:

"Bankunk nem tervezi a belépést a PayPal hálózatába, hanem - a MasterCard és a VISA International kártyaszerzvezetekkel összefogva - szeretne kidolgozni egy saját rendszert. A rendszer indulásáról még nincs információnk."

 

Gondolkoztam, hogy Ausztriában nyitok számlát, és igényelek hozzá MasterCard-ot (ezt elfogadja a paypal), de mind az Erste, mind a Raiffeisen 12-16 000 euró letétet kérnek, mivel nem vagyok osztrák állampolgár ...

 

Sőt, van céges AMEX kártyám, amit elméletileg elfogad a paypal, csak éppen az amerikai AMEX központ visszautasitja az authorizálást ...

 

Szóval Paypal = szivas .....

 

Van valakinek ötlete hogyan juthatok olyan bankkártyához, amit elfogad a Paypal?

 

 

Előzmény: Törölt nick (2745)