Farmerban Creative Commons License 2004.07.26 0 0 174

Sziasztok!

 

          Új csatlakozóként néhány szó az én “perverziómról”: Engem az izgat a legjobban, ha valaki úgy markolássza és rúgja meg a tökömet, hogy feszülő farmergatyában vagyok… és mindez persze viszont is. Elég régóta fantáziálok erről: nézegetem a jól ismert internetes oldalakat és a mai napig begerjedek, ha valamelyik filmben ilyen jelenetet látok. Nemrég sikerült a gyakorlatban is kipróbálnom mindezt: olyan ,,játékbirkózást” rendeztünk egy sráccal, aminek az volt a célja, hogy megszorongassuk és megrúgjuk egymás tökét. Hát, nem tartott sokáig az ellenkezés… Ekkor bizonyosodott be számomra, hogy akkor lehet élvezni a tökönrúgást, ha az ember felkészül rá, és nem véletlenül kapja.

 

          Kedves Bblastx, glanyo, Nudizó srác, Philipp, Ballbuster Boy, Wermin, bullion és Scooter777! Szoktátok még látogatni ezt a topicot? El lehetne szerintetek indítani (vagy fel lehet éleszteni) itt egy olyan interaktív klubot, ahol megosztanánk egymással az ilyen jellegű élményeinket, vágyainkat, képeket és videókat cserélnénk és netán személyesen is örömet/fájdalmat okoznánk egymásnak?