artax Creative Commons License 2004.07.15 0 0 132

Koszonom...jo ezt olvasni legalabb tudom mit veszek..:)

Ketszer beszeltem telefonon a helyi Stihl markaboltal mondtam mekkora teruletre kell milyen novenyekhez milyen gyakori hasznalatra o az FS 80-at ajanlotta azt mondta annal kisebbet ne vegyek. Mondjuk ahhoz kepest hogy cirka 30-50-ezret szantam ilyen gepre..:)

Aztan nezegettem a katalogust meg olvasgattam a neten.

Meg itt a te hozzaszolasod is olvastam. (bar te az enyemnel kisebb teruletre is nagyobb gepet ajanlottad)

Szo szo figyelembe veve anyagi korlataimat, s a hasznalat "gyakorisagat" es a telkemen levo novenyzet tipusat, felmerult meg az FS100 es az FS120.

De aztan ma ujra beszeltem a boltal, kerdeztem par dolgot.

Amit elmondtam az alapjan o azt mondta maradjak a FS80-nal mert eleg az nekem.

A 100-ast azert nem javasolta mert csak osz ota van bennt es nincs vele akkora tapasztalat mint az FS80-al. Az FS120 meg nem erosebb sokka es nekem szerinte felesleges. En is igy erzem.

Bevallom tetszik hogy nem akarja ram tukmalni az dragabb gepeket.:))

Ugy erzem nem az fontos neki hogy minel dragabb dolgot adjon el hanem hogy azt ami megfellelo

Mondta (tobb ervel is alatamasztotta) nekem eleg az FS80-an.

Javasolta menjek be szemelyesen akkor meg is tudom nezni.

Mennek is de nincs szabadnapom...a jovoheten amit lesz megyek. S lehet meg is veszem. Mar csak a penzt kell ra ossze kaparni.

Lenyeg azt szeretnem toled kerni kerlek ird mar le hogyan mikent banjak a geppel.

Meg sosem volt ilyenem.

Sot semmilyen benzin motoros gepem.

De szeretnem ha sok sok evig lenne hu es megbizhato tarsam. Mit vegyek hozza, mivel uzemeltessem, milyen keno anyagot, van-e ezeknel bejaratas?

Mit erdemes a boltban venni meg hozza es mit feltelenul szukseges?

Szoval minden jotanacs erdekelne...

Ami a biztos es hosszutavu uzemhez kell.

Bocs ha regenynek tunik:)))