spiroslyra Creative Commons License 2004.07.10 0 0 50
Intertran 'ferdites' :) Kedves Spyros , köszönet nagyon részére Segítséged. ÉN beszél egyetlen fényesít , orosz , angol , olasz körülbelül francia : ( ÉN egyetlen 5 leckék -ból ez magyarul tud segítsen nekem bátyám : ) és ahogy ettem megvalósított Ön szeret közmondás : ) ÖN GYÁRTOTT Líra!!! vonít Van önnek némely fénykép -ból ez vagy regisztráló készülékek? Ez lesz nagy ha Ön elfogad -hoz közzétesz -a Líra munkámban!!! Vigyázz és kapcsolatban marad : ) Csak után kiásás I'll ír Ön és én prof. Psaroudakes. Öné Mihály Αγαπητέ Spyros , ευχαριστώ πολύ για δικό σου βοήθεια. εγώ μιλώ μόνο λούστρο , Ρώσσος , Άγγλος , Ιταλόs για Γάλλοs : ( εγώ είχα μόνο 5 μάθημα του αυτό μέσα Ούγγρος μπορώ βοήθησε με my αδελφόs : ) και όπως εγώ αντελήφθηκα You αρέσω παροιμία : ) YOU φτιαγμένος LYRE!!! πώπω έχετε μερικά φωτογραφία του αυτό ή καταγραφέας ήχου? αυτό θα να είμαι σπουδαίος εάν You δέχομαι σε δημοσιεύω δικό σου Lyre μέσα my δουλειά!!! προσέχω και διατηρώ επαφή : ) μόλιs μετά excavations I'll γράφω εσύ κι εγώ prof. Psaroudakes. δικό σου Μιχάληs
Előzmény: spiroslyra (49)