tom_jbm Creative Commons License 2004.07.08 0 0 300
Biandora,

Ráklikkeltem a linkre és azonnal becsukódott a böngészőm. Nem preferálom az IE-t, Mozilla Firefox az imádott browzerem.
Fapapucs fórumból kiszedtem képeim nagy részét, és átirtam a folder nevét,
Nem irántad érzett harag miatt, csak több kép megegyezett a két topicban és talán emiatt "agyon bomb@zn@k". Nem győztem bannelni mailt-t. Mindenki feleségem lábát szeretné látni - élőben - és ekkor még finoman idéztem a vágyakat. Persze nem is lenne rossz biznisz, ha a két nő összeállna, na jó, a fantázia mindent elbir.
"Ki szelet vet, vihart arat". Ma már hősiesen megvallom igaza volt januárban kicsiszonjának, ő tudja mire értem.

Tegnap rendeltem távirányitót digihez, végre nyár van, előre a sok új szebbnél szebb képekért.
Utóbbi napokban néhány fapapucsos hölgy utamba került a városban, a környékünkön is.

Van egy kb. 15 éves lapos scholl fapapucsom, pántja szétment, azóta holtan hevert a szekrényben.Megélt 1-2 költözködést, és csodák csodájára megmaradt, nemrég fedeztem fel. Keresek hozzá bőrt valami kellékesnél, összecsavarozom, aztán le sem veszem őszig.
A két itthoni női scholl szuper látvány, de ami a fontosabb, viselőik nagyon kedvelik, és meg vannak elégedve.
Lassan USA-ban olcsóbb, mint nálunk
http://www.shoes.com/category.asp?c=Womens&brand=DRSCH
Láttam már 29,99-ért is, még postaköltséggel is megéri.
UK-ben 19,99 általánosan a drogériákban, de Londonban a nagyobb áruházakban 12,99-14,99-ért is láttam. Egy darabig biztos nem veszek hölgyeimnek, nem akarok raktárat itthon. Ha megyek tudositok, bár most cudar hideg van, Londonban 13 fok és szakad az eső.