new noise Creative Commons License 2004.06.20 0 0 233
Nem ,nem és nem!!! Aki igazán hisz az eszmében az eltánoríthatatlan a forradalom nemes ügyétől. Nálam is már bepróbálkozott néhány ügynök! Ajánlottak korlátozott példányszámú,eredeti Piramis lemezt, Sirius koncert kazit, Best of Radics Bélát stb...Mondták, hogy egyszerűbb ,jobb a mi oldalunkon.Még befolyásos pozíciókat is felajánlottak, hogy az átlag ember számára felfoghatatlan pénzösszegekről már ne is beszéljek...De én, mint a forradalom egyik prominens személyisége ,felelőséggel tartozom! Én,mint a megvesztegethetetlenek egyik utolsó bástyája példát kell, hogy mutassak. Gondolom említenem sem kell, hogy minden felajánlást visszaküldtem a pöffeszkedő zsarnok themanwho-nak és ezáltal is üzenem neki, hogy sohasem győzhet! Én elpusztítható vagyok, de a forradalom nem az! Valaki mindig a helyembe lép és az a valaki is utolsó véréig tenni fogja a dolgét, ahogy még én is teszem, tenni fogom. Lehet, hogy kevesen vagyunk, de a szívünk megtöbbszörözi erőnket és mi megmutatjuk, hogy legények vagyunk a gáton!!!Nem lesz több Pokolgép reunion és Ossian koncert!!!Elég volt!!!
Fegyverbe!!!!
Előzmény: themanwho (231)