tobias3 Creative Commons License 2004.06.14 0 0 30
Sziasztok!

Én is biomatrac vásárlásán töröm a fejem.

AzHofi írnál egy kicsit b?vebben, hogy milyen az a yatas-nál vett matrac? Rugós-e vagy szivacsos, milyen rétegekb?l áll, stb.

Nekem nem nagyon jön be a rugós ágy, vmi latex kókusz kompozíciót keresek, de valami oknál fogva horror áron lehet kapni mostanság.
A Nagy Lajos király úton is van egy Matrackirály, ahol egy 80*200-as latex-kókusz kombináció 50 ezer körül van +- 5 ezer Ft.

Igazából végighallgattam pár bolti eladót a kérdésben, és a mai napig az az érzésem, hogy hogy ez az egész biomatrac dolog egy parasztvakítás. Nem értem miért jobb a latex a hagyományos szivacsbetétnél vagy a nemhagyományos de olcsóbb akármilyen szivacs jelleg? betétnél

Nagyon kíváncsi lennék a személyes tapasztalatokra. Valóban érezhet?en jobb, egészségesebb az ilyen matrac vagy sem. A Matrackirályban nem tartott a bácsi kisel?adást...
Gondolom keresked? és úgy gondolta, ha úgyis megveszi a nép, miért hozza magát kényelmetlen helyzetbe agyondícsérve vamit amiben lehet hogy ? sem hisz annyira...
Elnézést, ha valakit megbotránkoztatok a "gyaur" hozzászólásommal, mentségemre szóljon a tapasztalt hiánya...

El?re is köszönök minden választ