Törölt nick Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58280
Haliho
En is nagyon jol ereztem magam a KH valton. Az emberek nagy reszevel az osz vegen talalkoztam utoljara, es jo volt mindenkivel ujra par szot valtani. Sajnos tobbre nem volt ido, mert elso ember voltam es utana lepnem kellett. En elso szakaszt futottam, amiben csak az volt a rossz hogy nagyon meleg volt,(en szivesen bevallaltam volna az esos szakaszt:)) meg hogy ugye minden csapat a legjobb embereit tette elsonek, igy eleg a mezony vegen mentem. Mindazonaltal egy nagyon klassz, szenvedesmentes lenduleteset futottam, a hozzatartozo ido az, amit a jelenlegi edzesmunkam lehetove tesz. Ket eve kinizsi utan serult terddel, pont egy perccel mentem jobb kilometereket:) Viszont az idei evem ugysem a versenyeredmenyekrol szol,ezert egyaltalan nem is banom.

Monkey! Az otlet nagyon jo volt, szurkoltam a csapatotoknak nagyon En hurvinekekkel futottam egyutt es nagyon klasszul neztek ki:) Sajnos nem futottunk ossze, de legalabb kivi kepeirol ujra beazonositottalak. Gratula es jo futkosasokat ujra!
Mindenki masnak is gratulalok az eredmenyeikhez, mindjart megyek is a bsi oldalra korulnezni:)