Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58269
Voltam a vizespóló-versenyen, csak azt nem értem, miért szaladtak az amúgy igen csinos versenyzők. :-)

Úgy látszik, én már csak futóversenyen biciklizem... Amikor előástam a gépet, rajta volt az FB tábla és egy Bécs-Budapest zászló díszítette a kormánytáskát. Szóbal a BBp befutóján, október 23-án gurultam utoljára! Ágicától elnézést a késésért, az elejére nem értem oda, nagy lelki teher volt nekem kikaparni ezt a biciklit és üzembe helyezni. Viszont megvártam a végét. :-) A Margit hídtól a Dráva utcáig nem találtam konkurenciára a szurkolásban, lejjebb is alig, a Kossuth-tér közvetlen környékét kivéve. Többen félreértették a helyzetet, és nekem kezdtek drukkolni a futók helyett, mások álltak és csak a saját emberüket várták, a többire nem hederítve. A futók többsége örült a zajkeltésnek, csak ketten szóltak be érte. Örülök, hogy ma is segíthettem néhány embernek. BSI márkájú kereplőmnek ismét elrepült a feje (fúj! Minek árultok ilyen gagyit?), később az esőtől bedagadva elhallgatott, most kereplés helyett csak bugyborékol. :-)

Gratulálok mindenkinek a futáshoz, a lányoknak pedig külön is a férfi II. helyezésért!