TÉZÉ Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58267
Ijjen se volt már régen, hogy már itthon vagyok egy verseny után és túl az alapvető értékelésen és bosszankodom az élet igazságtalanságán,de....
Ha már akkor zápor van mikor én futok akkor az legalább 1 perc és.....
Ha előbb kell futnom, akkor is kicsit hűvösebb van és akkor legalább 30mp és.....
Tavaly ha így futok,mint ma akkor földhözvert fenékkel ünneplem magam, de most... ezért vagyunk FB-k!!!!

Tehát a lényeg ma volt egy szép futásom ahol volt egy elérhető vágyam ami nem sikerült, mégis minden fanyalgás ellenére absz.elégedettnek kell lennem. Amikor futottam akkor meleg volt és tűző nap, de ha előbb vagyok akkor hűvösebb volt az idő és utána esőben szeretek futni ott is jobbat mehettem volna, tehát a mostani eredményem ezek után nagyon szuper, de ha...
Borzasztó egy érzés 17 másodperc miatt, olyan szép lett volna 30 percen belül menni, de miután úgy érzem ma teljesen kifutottam magam ezért ne legyek elégedettlen, ma ez volt teljesítményem maximuma. Jobb körülmények között futottam már jobbat,de itt mégis ez a legjobbam, de az a fránya 17 másodperc...., mindegy majd jövőre átlépjük azt a bűvös határt....