Chino-San Creative Commons License 2004.04.06 0 0 55828
szerintem kicsit elbeszélünk egymás mellett. (buzi index! ha most sem megy át akkor hagyom a nyúlba. elég nehéz így kifejteni bármilyen témában is a véleményem, ha az index sz@r@xik.)

pont most próbáltak téged rábeszélni a gyorsabbra, egyébként. (c:§
mondjuk te hajlassz is rá és valószínűleg az adottságaid is megvannak hozzá.

de például nem kéne ilyesmikkel piszkálni a másikat: "Különös tekintettel, mivel már vagy két-három éve mondtam, döntsd el, kosaraznifocizni vagy futni akarsz!" (idézet snecitől)

már' mér kéne döntenie bárkinek is?? csinálja mindegyiket, ahogy lyoolesik, ahogy ő fontosnak-hasznosnak-pihentetőnek érzi. figyeljen oda, hogy ne terhelje túl magát, de nem kell választania kizárólagosan egyiket.

az meg, hogy nem írunk mostanában egyrészt (részemről) abból fakad, hogy már több mint egy hónapja sérült vagyok)c:§, másrészt meg én nem tartom szükségesnek, hogy minden edzésem után részletesen beírjam, hogy mit futottam és hogy esett, meg ilyenek. arra ott az edzésnapló. (c:§ (igen, van nekem is olyanom, csak mostanság sajna picinyt üres.)c:§)

tőlem persze mások nyugodtan beírhatják az ilyesmit is, meg bármit ami a topikhoz, a topiktársakhoz kapcsolódik.

na píísz meg ilyenek. (c:§

Előzmény: Hauanita (55823)