Catherine0 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 10972
"Tegnap volt a Szerelmes Shakespeare. Csak a végén jöttem rá, hogy a dadogós színész nem volt más, mint Mr. Weasly :-) "

Ó, az a film.... Nem kezdek el áradozni, mert minden fiú kitagad.:))) Vagy mégsem?

Sztem is azért olyan fura Piton bal karja. Bár én nem láttam olyan sokszor, és a kevés is régen volt, úgyhogy nem vettem észre, de ha mondjátok, biztos, meg amúgyis beleillik... Nem tudom, hogy teljesen "nyugalmi állapotban" érzi-e, de tény, hogy mikor még hívogatta őket Voldi, akkor sokszor fájhatott, hiszen Féregfarknak se volt túl kellemes a temetőben, szal lényeg, hogy ha régen gyakran "használatban" volt, akkor megmaradhatott az a görcsösség, meg persze a félelem, hogy bármikor újra érezheti, gondolom ha vmi egész mástól véletlenül fáj a karja, akkor is rohadtul megijed, na meg persze az is, hogy egy ilyen bélyeget az ember akkor se felejt el, ha soha többet nem is jelenik meg a karján. Az olyan filmekben, amikben fegyencek vannak, akiket megjelöltek, ott is mindig egyből megfogja az illető, ha van vmi.

Előzmény: Poci76 (10967)