GUK Creative Commons License 2004.01.15 0 0 12416
Hát nem eccerű. Képet még nem birok applikálni, de: a használtauto.hu-n ha kiadsz 1 keresést mb 126-ra, kidob 6db-t. Az első, "uj" jelzésű szintén m.kék, mint az enyém. Ha kicsi a különbség a két kék közt, akkor lehet hogy tévedek,de hogy tudom meg hogy milyen az a lapisblau,meg az a marineblau? M.blau>tengerkék?
Szerintem akkor inkább lapisblau, de még akkor első v. második szériás? Sajna ezt sem tudom ( én bunkó,csak ugy előképzettség nélkül rohangálok a vassal :)))).
Amugy ott van egy fekete is, na az nagyon ütős,nekem igazság szerint az tetszik, a kék holtversenyben áll a sötétzöldel.
Viszont van egy nagy probléma! A vasam valójában: w126-280se!!! Ja, és 77-es!!!
Valamikor szorgos magyar kezek (gondolom) hoztak egy 77-es magyar 300d-re egy 83-as 280-as brenyás autót, azután "kasztnicsere",valójában moto,váltó ,difi+még ami kell, és ime egy jó állapotú 300d!!
Kicsit lehangoló hogy egy öszzebuherált autóm van, de azért a jósága kárpótol, és további dilemmát okoz: eladjam és szerezzek egy teljesen eredetit, v. ezt a ténnyleg jó állapotút csinositgassam? Majd a jövő eldönti.
Addig is irigykedem az 560SEC-ekre. :)))))
Előzmény: Mr. Cool (12405)