asciimo Creative Commons License 2004.01.02 0 0 5654
Ugy latszik teremtodik a hagyomany, tavaly december 22-en es 29en voltam kekezni, iden is megvolt a dec22 (errol mar irt Visztula)
es elmentem dec.29-en is.
A Bakony kozeperol hianyzott egy darab, megpedig Bakonybel-Zirc, ezt sikerult 4,5 ora alatt abszolvalni.
Ahol tudtam, ott kocogtam, a terep is idealis volt, raadasul elegge fent, de meg a muut elott egy csapat öz vonult el keresztben. 31-et szamoltam, tenyleg nagyon nagy latvany volt. A kilatonal kekturas tizenevesekkel talalkoztam. Kicsit jo erzes volt, hogy ok 1/2 9-kor, en pedig 3/4 10-kor indultam el Bakonybelrol. En kineztem magamnak a 15.15-os buszt Zircrol, ezert siettem, de a kilatoba azert felmentem. Nagyon szep a kilatas!Leszaladtam Szepalmapusztara, majd tovabb Borzavarra. Itt egy gyors pecset+kola es tovabb Zircre. 13.35-kor indult egy busz Veszprembe, es bar ilyen korai buszokat es menetrendet nem irtam ki, felszalltam ra, es jottem is hazafele. Jolesett egy kis mozgas az unnepek utan, es a kekbol is befoltoztam egy kis lukat, most Keszthelytol Bodvaszilasig megvan az OKT!