Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 324
A dolog lehet, hogy komplikáltabb: ha a te világod, és a te tudatalattid is az én tudatalattim által kiválasztott eseményfolyamban létezik, akkor mégis csak az enyém a szerzői jog. Ha viszont fordítva van, és én létezek a te tudatalattid által kiválasztott valóságban, az már probléma... :)

Lehet hogy kicsit erőteljesebben fogalmaztam a kelleténél (így kerülhetett be a Kiskegyedre való hivatkozás is), ez sajnos szokásom, de az az igazság, hogy mostanában már a harmadik anyagot olvasom a relativitáselmélettel kapcsolatban, amiben olyan égbekiáltó dolgok vannak, hogy talán ezért haragszom a kelleténél jobban a fizikusokra. Én is fizikusként végeztem, de egy percet nem dolgoztam a szakmában, egyből programozni kezdtem az egyetem után. És most megdöbbenve látom, hogy sokmindent nem azért nem értettem, mert primitív vagyok, hanem mert egyértelműen igaznak tanítottak nekem olyan dolgokat, amikkel kapcsolatban rengeteg tényt elhallgattak. És nemcsak a relativitással kapcsolatban van ilyen érzésem, azt hiszem a kvantummechanika is ilyen terület, úgyhogy a topik témájához igazán érdemben azért nem is tudok hozzászólni, mert egészen elvesztettem a bizodalmamat.

Előzmény: vejano (323)