TopCat Creative Commons License 2003.10.16 0 0 179
Azért ennél korrektebbnek és jóindulatúbbnak hittelek Szuszmók, minthogy ilyen homályos gyanúsítgatással lényegében inkorrektséggel vádolsz :(((((
Ott előtted írtam a B/15-ös sorszámú elismervényt egy 3 példányos, sorszámozott átíró füzetbe, amelyből 1 példányt kaptál te, egyet kap a könyvelő, 1 pedig marad megmásíthatatlanul, ellenőrizhetően a füzetben! Mi nem korrekt ebben szerinted?????
Ugyanilyen elismervényt adok mindenkinek:
- annak is, aki azt mondja, hogy ő nem kéri az igazolást, tegyem csak el nyugodtan a pénzt és használjam legjobb belátásom szerint,
- annak is, aki azt mondja, ő sem elismervényt, sem adóigazolást nem kér, mert papíron nincs nyeresége, amit elszámolhatna,
- annak is, aki épp siet és nincs ideje megvárni akkor az elismervényt, megírom és legközelebb odaadom vagy postán elküldöm,
- akinek speciális igényei szerint külön elismervényen veszem át az adományát, az átíró füzetben annak is nyoma van: ott szerepel, hogy kitől, mikor, milyen összeget vettem át külön papíron,
stb. stb.
Az elismervényt, a köszönő levelet és az adóigazolást nem kellene összekeverni, ez utóbbit pl. én is úgy tudom, hogy évvégén szokás adni!
Előzmény: szuszmok (176)