Kicsi75 Creative Commons License 2003.10.11 0 0 97
Hűha, most aztán megkaptam, Mr. idős és agyonművelt bácsitól, aki már nem olvas hammert, és még csak véletlenül sem okoskodik.:) Te tényleg ennyire komolyan veszed magad? Egyébként, ha már ennyire vesszőparipád a hammer, akkor elmondom, hogy életemben eddig egyszer ha a kezemben volt az említett újság, ugyanis nekem sosem volt célom a térdig érő haj növesztése (tekintve, hogy lányként ovis korom óta hosszú hajam volt, rockzenétől függetlenül), és bár hölgyek koráról nem illik beszélni ugye, de ha már a koroddal jössz, akkor a leírtak alapján kb egyidősek lehetünk, én is jó 10évvel ezelőtt voltam tini...Egyébként én a hogyan jön a hammer ide kérdéssel arra akartam csak utalni, hogy miért tartod egymásból egyenesen következőnek a hammer olvasást, és a Ramones nem tetszését...Enyhénszólva skatulyázod az embereket, de persze a korod, és a nem okoskodó, legkevésbé sem gyermeteg és mindemellett igényes (bazzeg szavak használatát nélkülöző), és cseppet sem felényes hangsúlyú stílusod feljogosít. Egészségedre!
Előzmény: nándi907 (95)