-balazs- Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41999
Bevállaltam a délutáni 30 kilit. Nem volt nehéz dolgom, vagy ezer futóbolond húzott az első 20 kilcsin. Ezt így utólag is nagyon köszönöm. Nem volt gyerekjáték de a mai az semmi ahhoz képest, hogy reggel hogy fogom érezni magam. Az összidőm 1:58:52 lett, vagyis 3:58-as kilcsit. Ez 5-ös körökre lebontva így nézett ki: 20:22, 19:52, 19:57, 19:52, 19:48, 19:01.

Az első 10 könnyedén és gyorsan ment de a harmadik körön nagyon szenvedtem. Eleve fájó, fáradt mindennel indultam neki és a 3. körnél már úgy éreztem magam mint a Kinizsin 85-nél. A negyedik körön elevickéltem a bollyal utána picit kiléptem és próbáltam gyorsítani. Fura mód (vagyis biztos csak nekem fura módra) az iramváltás után hirtelen sokkal jobban éreztem magam és könnyebben ment a futás. Amikor felpörgettem és megnyújtottam a lépéshosszt, az izmaim kicsit mintha fellélegeztek volna. Könnyedén futottam és sokkal szebben végigtoltam a lépést. Szóval jól esett gyorsabban futni és látszólag volt bennem egy csomó tartalék.

Grat csaszkalnak aki futott egy jó 20-ast és 066-nak aki egy jót edzett. Offtopicszilvinek pedig üzenem, hogy a 25 kilcsi nagyon tökös volt és szuper jól megcsinálta az edzést. Nagyon nagy falat volt ez a harmincas és amit futott azt piros filccel írja be az edzésnaplójába. FB-k közül még csatlakozott Manager69, Akibacsi, Hiver és Ultrafutó. FUTURE pedig végig frissített amit ezúton is hálásan köszönök.