unix guru Creative Commons License 2003.07.20 0 0 11
Hali,

Barataimmal voltam Horvatorszagban Crikvenicaban, szinten zenesz, Eurotours. Busszal. Oda meg csak rendben volt valamennyire, Merci kisbusz, kenyelmes, minden elfert, megerkeztunk reggel 6-kor, szoba deltol elfoglalhato!!!! Addig koszosan faradtan lehet idot elbaszni. Oke, elmegy.
Haza, elvileg ejfeltol indult volna a busz, aztan kiderult, hogy inkabb hajnali 3-kor menjunk. Aztan a busz megerkezett 5-re. Ja, reggel 10-kor meg ki kellett koltozni. Nem tudtunk hova menni, irany a strand, 10 ora alatt mindenki szarra egett, aki kente magat az is. Napszuras rulez, seggem mint a paviane. Este 9-tol 5-ig csoveztunk a partnerirodaban (nagyon rendes tarsasag, Adria Tours a neve, atomkorrektek voltak, 10-kor zartak, de nyitva hagytak az ajtokat...) Megjott a lerobbant busz, alig birt felmenni az emelkedon. A sofor 5-szor rakta rukvercbe a buszt, mire megtalalta az 1-est. Megallt megnezni a hasznalati utmutatot!!! Nem fertem el, nem tudtam aludni 5 percet folyamatosan, a seggem szenne egett, nem tudtam nagyon rajta ulni (szinten Eurotours miatt), napszuras rulez, meg jo hogy nem hanytam hazaig. Iszonyat meleg, meg jo, hogy a legkondi tudta tartani a 28 fokot.

Tapasztalat: Eurotoursal soha, sajat auto, vagy berelt mikrobusz. Crikvenica rulez, talan oda megyunk jovore is.

udv,
egy elegedetlen ugyfel (akinek mindig igaza van, es ugye ugyfel az elso(nek kene lennie:-( ))