BONNIE Creative Commons License 2003.07.19 0 0 425
"ha valamit meg gyüjtőcsomagban akar elvinni, én meg kibontom, akkor azért balhézik"
tbanyai tesco kovetkezo okossaga fent idezett temaban:
kartonnyi tejet szoktunk venni, a dobozt ugye konnyebb hazacincalni, ha nincs szetszedve. korabban szemrebbenes nelkul szetganyoltak ugy a dobozt, h meg veletlenul se lehessen ujra becsukni, azt, h van olyan oldala, ahol siman lepittyenthente a kodot, meg egynek sem tudtam megmagyarazni, mert mit kepzelek en, fogja o emelgetni az egesz dobozt?!
mostanaban a tejgyar csinal "gyujtokodot", amirol be lehet olvasni az egesz karton arat, bar nem minden aruhazlanc viszi ezt be a gepbe, de altalaban szokott mukodni.....
szoval tbanyai tescoban tej megvesz, gyujtokod kiszed, szalag elejere feltesz, penztaros hanyag mozdulattal kidobja, holott a szamlazas megkezdesekor megkert, h toljam ki a kocsit, mert meg szeretne nezni, h ures-e.....es nem tunt fel neki a karton tej:-((( ill :-)))
azt mar meg sem merem probalni, amit tobben javasoltak, h a karton melle vigyek plussz egy dobozt, h arrol olvassa le a kodot, majd azt hagyjam ott, mert meg fel is negyelne, az tuti, h mit kepzelek en, ki fogja azt visszavinni, holott 1. meg nem romlik, 2. van erreemberuk rendszeresitva, ha jol tudom ugyanaz, aki osszeszedni a vallfakat, meg a ruharka, cipokra tett biztonsagi bigyokat:-(((
bocs, h hosszu voltam
Előzmény: terranova (423)