alfredoo Creative Commons License 2003.07.13 0 0 802
csa

es akkor mit csinaljak ha kifejezetten kajolom a holdjaros lanyokat. mindenutt domborodnak ahol unokaink sirjai es ahol nem domborodnak ott ott van a szilikon. ezek vitan felul is jo dolgok.

en kulonosebben tulajdonsagai miatt nem szeretek senkit. ha azt is hajlando vagyok elviselni hogy SZERINTEM valaki buta es azt mondom hogy ettol meeg teljes erteku ember legfeljebb nem lesz nobel dijas akkor mi van? gyulolni utalni nem szabad senkit.

szeretni meg szeretem a csaladomat (mongyuk azt sem mindig) szeretem a makostesztat, szeretek melegben furdeni es hidegben jo meleg szobaban uldogelni. szeretem a kutyamat es valoszinuleg altalaban is szeretem a kutyakat mert azok a tulajdonsagaik amik miatt szeretem azok altalaban egyformak. mongyuk egy kis ismerkedes utan odanyalnak egyet a kezedre illetve a kezed iranyaba. de a ferfiakon es a nokon kulonosebb szeretnivalot nem latok. mert a nok kozott sokan vannak szeretni es sokan vannak nem igazan szeretnivalok.

gyulolni tilos. es aminek oka van azt el kell fogadni. ha valakinek jo magat mutogatva felvonulni akkor en hogy jonnek hozza elrontani az oromet?

Előzmény: Cs. András (799)