alfredoo Creative Commons License 2003.07.13 0 0 794
tobbias

lehet hogy egy picit felreertettelek. a szemita eseteben a zsidora koncentraltam es nem az arabra. ahol allitolag tenyleg nagyobb az arany. de nem hiszem hogy a legnagyobb. az araboknal a nokhoz valo furcsa (vasarlasos) viszony valoszinuleg csokkenti a latenciat.

ezenkivul a kezenfogva ballago arab fiatalok az esetek nagy reszeben CSAK baratok es nem homokosok.

az angoloknal viszont szinten koztudottan nagy az arany.

ha geneteikai dolog akkor a semi nepeknel miert lenne nagyobb? szerintem meg nem nagyobb. erre celoztam.

a sivatagi homoknak meg semmi koze a semi nepekhez. sivatagi homok nagyon sok helyen van.

egyebkent nem izgat hogy zseninek vagy buzinak vagy egyiknek sem minositesz. nem egymassal hanem a beirasokkal kell foglalkozni. de ezt sertettseg nelkul irom.

es ha allitok valamit akkor jo ha szamokat rakok hozza mert akkor nem a legures terben mozgok. ilyen 'mindenki tudja' megallapitasokkal semmire sem megyunk.

en ugy tudom hogy a jelenseg anglia es amerika vonatkozasaban elegge hangsulyos. mivel a muszlim vallas tudomasom szerint tiltja igy az arab orszagokban egyreszt felszini jelenseg masreszt meg nem kimutathato.

remelem sem most sem az elozoekben nem irtam bantot mert egyaltalan nem szandekom...

Előzmény: tobbias (789)