Tamaramara Creative Commons License 2003.07.06 0 0 143
Tájékozottabbnak illene lennem a fotóművészetben, de én még így is csak találgatni tudok. Ötletem ugyan van, hol keressem, de ahhoz kérek egy kis időt.

Bosszúból én is adok Nektek egy rejtvényt. Ez most irodalom. Azt kellene kitalálni, ki a szerző és mi a mű címe.

„Kuss! Szóval a csaj azt kérdezi, mit tudhat a kígyó, amit az ő szolgái ne tudnának. De a kígyó csak nevetett. Ugye szenvedsz a melegtől Kleopátra? Bizony szenvedek. Ugye nem tudnak a szolgáid segíteni rajtad? Bizony nem tudnak. Én hideg vagyok, mint a jég! – mondta erre a kígyó. Rád mászom és lehűtöm a testedet. Akkor gyere! – mondta a nő. Több se kellett a kígyónak, felmászott a Kleopátrára. Végigmászott a hasán és felkapaszkodott a cicijére, jól megnézett mindent. Közben megkérdezte a Kleopátrát: Almát akarsz-e? Jaj, még mindig melegem van, nem, most nem akarok enni. Ne menj el! Inkább mászkálj rajtam, mert tényleg jó hideg vagy. Több se kellett a kígyónak, mászkált, mászkált Kleopátrán, míg be nem mászott a lukába. De nem tudott kimászni. Ott élt, éldegélt, a Kleopátrának is jó volt, mert nem volt többé melege.”