Mártás Creative Commons License 2003.06.20 0 0 2181
Kedves Szem és aki még segíteni tud!
20 évi szemüveg viselés után rászántam magam a kl kipróbálására. Nagy buzgóságomban elmentem a Vision Express egyik üzletébe, ahol ugyibár mindenkinél gyorsabban készítenek el mindent, és sikeresen megrendeltek a részemre egy pár lencsét, mindez 2003. ÁPRILIS 1. történt. (akkor még reménykedtem, hogy nem áprilisi tréfa ) A vállalási határidő 2003. 05. 08 –a volt. A mai napig (2003.06.20.) nem kaptam meg a próbalencsémet! Folyamatos kapcsolatban vagyok a vevőszolgálattal, de állandóan csak azt a választ kapom, hogy a marketinges kolléga megreklamálta. Ma eljutottam oda, hogy elegem van ebből, hogy szórakoznak velem és a velem született „fogyatékossággal” viccelődnek. Elfáradtam és sajnos a szemem világa nem az amivel szórakozni lehet. – sikerült behergelnem magam és ezért millió bocs… Az itt olvasott sok-sok jó tanácsból és leírásból (amit csak köszönni tudok) sikerült kiderítenem – persze azt, amit már igen rég óta tudok -, hogy nem alapeset a szemproblémám, de vannak mások is, akik ezzel élnek. Tórikus kontaktlencsét írtak fel az alábbi „mért paraméterekkel’ :
J – sph M08,00 cyl 02,75 ax 79, cor.min 7,63, cor.max 7,95, cor.átl 7,79, nyers vízus 0,0 / B – sph M07,75, cyl 02,00, ax 88, cor.min 7,65, cor.max 7.91, cor.átl 7,78 nyers vízus 0,0 és még rengeteg adat szerepel amit szerintem nem ide való, ha mégis megírom … :o)
Nem tudom, hogy hova fordulhatok bizalommal, illetve mi az a fórum ahol a tapasztalatomat e cég irányában kinyilváníthatom.
Kérlek benneteket, hogy segítsetek tanácsokkal, tapasztalatokkal.
Szívesen kapnék olyan megbízható üzletcímet vagy optikus nevet akit bizalommal felkereshetek.
Előre is köszönöm!
Itt is megtaláltok : tricolor@freemail.hu