Mickey Cortez Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1028
Sziasztok
Elöször is nagyon fontosnak tartom hogy már a mondanivalom elején leszögezzem:Senkit se megbántani se okoskodni se lebeszélni nem akarok..
Az utobbi hetekben egyre több az olyan nev a topicon akik a belépést fontolgatják ill adott esetekben készülnek is.A sok kérdés amit feltesztek már nagyrészben megválaszoltak akár a topicon akár más netes forumon akár az irodalmában a témának.de ezzel még baj sincs,kérdezzetek azert IS van ez a forum..
kérdeznék én is:ti akik lassan elindultok ki,rendelkeztek valamilyen katonai elöképzettséggel?csak azért kérdezem mert talán még korai arrol tervezni hogy ki melyik századnál szolgálja le az idejét ha esetleg még az ágyadat sem tudod elöirásszerüen megcsinálni.ezt gyakoroljátok?alaki alapokat gyakorol valaki??az igy is ugy is számonkért dalok szövegeit memorizáljátok?sokkal jobban megkönnyititek a helyzeteteket ha ugy könyvelnek el mint egy fegyelmezett igyekvö voluntert mint ha hangoztatnátok hol melyik ezredhez akartok kerülni.Nyilván ez az én saját véleményem de talán vagyok olyan tapasztalt katona hogy érdemes legyen átgondolni.Mellesleg hogy tudjatok mit jelent egy olyan alakulatnál szolgálni amelyik bármelyik pillanatban alertet kaphat,ha vagytok olyan elhivatottak szagoljatok puskaport és szokjátok a harctéri FEGYELMET!A leirtak konkrét személyekhez nem,a témához viszont ugy érzem kötödnek.
VIVE LA LEGION!és persze More Majorum)vive la rep
üdv Cortez
ui:ha vkinek a kérdezök közül sikerül(nagyon sok sikert eröt kitartást kivánok hozzá)mondja azt a végén:önkéntes voltam,jol szolgáltam.BECSÜLETTEL ésHÜSÉGGEL!