Pivo Creative Commons License 2003.05.08 0 0 47
lol, TRf! Ezer éve...! Remélem a kötél még a nyakadban van... :)

Egyébként asszem úgy hangzott eredetiben, hogy a "dzsojsztikről is írjanak néhány szavat".
Mindegy, a legjobb akkor is az apuka volt, aki gyermekével együtt - aki most 12 éves - négy évvel ezelőtt számítógépkezelői tanfolyamot végzett, és beszállította a gépet a garanciális szakszervizbe, ahol az volt a szakvélemény, hogy a kazettán nincs semmi. RUN+RITÖRN - ezt az életben nem fogom elfelejteni... :D (Egyébként is: honnan tudta, hogy RITÖRN, amikor csak egy nyíl volt a billentyűn?) Komoly tanfolyam lehetett. :D Jó, persze, a tanfolyamok színvonala legalább nem változott azóta. A legjobb akkor is az Örkény volt, aki egyszer vagy kétszer látott engem (DOS) Word 3-mal tördelni, és ő ezzel a "képzettséggel" elment OKTATNI. :D (Aztán engem hívogatott tanfolyam közben, hogy hogyan kell két hasábot csinálni, meg miért fagy le a makrója, ha saját magába loopolja satöbbi... :D)

Az tényleg korrekt, hogy nem másolod az isteni Jean-féle CD-t. (Én például ugyanígy vagyok a Vuk videó CD-mmel - tényleg ez a szakszó: egy nagy lóf*t!) Viszont teljesen felháborító módon nem tette fel rá a TRAZ zenéjét! Nem tod, honnan lehet letölteni? (Ha CD-n hozzáférhető, azért fizetnék is! Ár nem számít! Az LSI-ben volt olyan, hogy két napig egyfolytában azt hallgattam.)

Egyébként nem tudod mi van azzal a marhával?

Előzmény: TRf (33)