Törölt nick Creative Commons License 2003.04.09 0 0 65
Na, akkor a légcsőhurut okozta kellemetlenségeket szorozd meg kb. 4-el, olyan az atypusos tüdőgyuszi. Az orovosok nagyrésze nem normális. Tisztelet a kivételnek. Egyedül a kórházban volt szakembernek nevezhető egyén. A háziorvos ugye hazaküldött, tőle akár fel is fordulhattam volna. Ha magamtól önfejűen nem megyek vissza, hanem követem az előírásait, akkor már rég felfordultam volna. A tüdőgondozóban meg közölték, hogy még TBC-s is lehetek. Sejtheted milyen szinten lettem ideges, az már nem vicc. Aztán a kórházban a fiatal kis dokinő halál profi volt. Ránézett a röntgenre, és már elsőre azt mondta, hogy ez biza egy szép kis atypusos tüdőgyulladás. Ez 3-4 hétre rá be is bizonyosodott (ennyi ideig tartott a baci kitenyésztése). Szóval kórházi szint alatt nem sok orvosnak nevezhető egyén van.

Köptető az fontos lenne neked, mert ha nem jön fel az anyag, akkor az nagyon kellemetlen tud lenni. Nekem szerencsére feljött, mindenféle akármi nélkül. Bár én megtanultam tüdőből köhögni, nem torokból. Így alulról is képes az ember kiköhögni a cuccost. De ha már nagyon sűrű, akkor köptető kell. Ha 3 hónapja vagy benne, az már nem semmi. Nem lehet, hogy kezd akuttá válni ? Orvos mit mond ? Kórházi szakrendelésen voltál ? Mert a háziorvosok hozzá se szagolnak ilyen szintű betegségekhez.

Előzmény: JFEry (61)