leone Creative Commons License 2003.04.03 0 0 12184
Ma sikerült a tervezettnél előbb megnéznem az ORIS-t. BC-3 Day Date. Acél szíjas fekete számlapos.

Vegyesek az érzelmeim. Masszív nagy óra de az árához mérten, semmvel sem találtam igényesebbnek, mint pl. egy százezer forintal olcsóbb Tissot-ot. A szerkezet utólagos díszítése pl. nekem a Tissot Lord-T nél jobban tetszett. Persze én a honlapjukon is látható piros design-re számítottam. :)
Persze ez az óra azért két évet futott, ami azért látszik is rajta. Szóval az öszzbenyomás mindenképp kedvező kedvező, nekem mindenképp teszik az óra, az árához viszonyítva vártam valami plusszt egy középkategóriással összehasonlítva. Persze azt ne hagyjuk figyelmen kívül hogy én vagyok itt talán a legújabb és leg kissebb tapaszltalattal, tudással rendelkező órarajongó, így lehet hogy sokminden elkerülte a figyelmemet, amit később nagyobb tapasztalat birtokában talán majd többre értékelek.
Azért tetszett ám. :)) Ha nem lenne ezért az árért új nekem tetsző Tissot, akkor egy percig sem gondolkodtam volna. :)