Zoli_t5H Creative Commons License 2003.02.11 0 0 2218
:))) Latom sikerult egy kicsit felrazni a forumot. Latjatok, nem csak arrol lehet itt eszmecserelni, hogy ki hogy szivott a kromozassal, meg hany borda van a hengeren, hanem az ilyen kis szosszenetek az igazan szorakoztatoak.

bervas: Hu a Mustangrol en is tudnek regelni nehany oldalon kereszrul, brutalis egy masina:))
Jo nehanyszor sikerult ugy megzavarni, hogy tojast lehetett volna sutni a blokkjan, megse volt vele semmi komolyabb gond (leszamitva, hogy allandoan csuszott a kuplungja:))

Skuzzy: Emlekszem egy borzen en is osszehaverkodtam egy holland (vagy dan volt?, mar nem emlekszem pontosan, a lenyeg, hogy valami skandinav rokon:) sraccal, es mondta, hogy Pannonia alkatreszeket jott gyujtogetni, mert odahaza mukodik egy kb. 20-30 fobol allo Pannonia klubjuk, es ott eleg nehez bizonyos alkatreszekhez hozzajutni ("miert, van olyan amihez igen?" - csodalkoztam:) Es o meselte, hogy nehany eve labon vitt haza egy itt vasarolt Pannoniat. Majdnem celba is ert vele gond nelkul, de valahol kozel a celhoz volt egy konventin-lanc szakadasa, ugyhogy "puttonyossal" :) folytattak az utat. Van ennek a klubnak egy honlapja is a neten, en mar egyszer ratalaltam valahol meg regebben, es tok jo volt latni a sok export kek/piros TLF-et egy rakason. Mondta is a gyerek, hogy naluk a fekete szeria kivitel szamit kuriozumnak :), hisz ott olyat nem forgalmaztak, igy ezert vittek ki nehanyat.