ercsibe Creative Commons License 2003.02.09 0 0 145
Hú, köszi a választ. Hááát, bizti, hogy a Fantáziára gonodolsz és nem a Horizonra, mint akciós, olcsó hotelre? Mert a prosiban a Horizon az valóban olcsó (69.900), és írják is, (lehet, hogy nem az OTP, hanem a Kartago oldalán, ott többnyire van fotó a szállókról), hogy a part 600m -5 perc, és 17 km-re van a várostól. (Mondjuk nekem a 600 m sem messzi, igaz attól függ, mert ha van ugyan part 5 percnyire, de nem használható, akkor tényleg messzi). A Fantáziára viszont azt írják, hogy 150 méterre van a parttól, és pár percre van Naama baytől, és az ára igencsak nem akciós (84.900). Ebből gondoltam, hogy az valóban 150 méter, és pár perc séta az talán kevesebb, mint a Dreams 7km-es távolsága a központtól. Akkor az azt jelenti, hogy A dreams az a "puszta közepén van építve" és maga a nyüzsis naama az messze van? Mert szeretnék sétálgatni Naama-ban, vagy megnézni ottani irodák kirándulás árait, ugyanis állítólag azok fele pénzért is elvisznek pl Abu Galumba és nem kell nekem arra az 5 percre 10csillagos légkondis busz. A taxisat visszakeresem, amit írtál, köszi. Meg amúgy is mindent köszi...
:)
Előzmény: satine (144)