cap179653 Creative Commons License 2003.01.31 0 0 658
Szevasz gyere a papához !

Természetesen voltak pillanatok mikor úgy éreztem ,hogy direct szívatnak.Ha nem személy szerint hozzám volt címezve akkor nem volt megalázó.Mi ebben olyan komplikált ?És igenis kifejezett szívatásban csak a gyengék vagy analfabéták részesűltek.Ha jól belegondolok 4 hónap alapkiképzés az első perctől az utólsóig egy nagy szívás volt.De mikor utána kikerültél ezredhez már nem volt gond a menetgyakorlat,a lövészet a futás az akadálypálya stb.Megértetted a parancsokat franciául.Mindezt az alapkiképzés 4 hónapjában kellett belédverni mindenáron.Én személy szerint az egyik Cameron-i ünnepségen fogtam fel,hogy ez az egész katonásdi valójában egy komoly dolog és a tisztek valóban igazi katonák és nem azért szígorúak,mert ebben lelik örömüket.Történt ,hogy az ünnep alkalmával a Kapitányunk elmesélte és szemléltette a cameroni eseményeket,mesélt a légiósok hősiességéről.Mindezt szó szerint könnyek között.Biztosan nem szinészkedett.Kürtök jól megfogalmazta azt,hogy az menjen aki militaire beállitottságú.Írod "végtére is ez egy nagy, egzotikus kaland, aminek az elmesélése nem lehet kellemetlen."A válaszom nem de nagyon hosszú lenne.Ráadásul nem is igazán tudom,hogy mi számít igazán érdekesnek.Mondok egy példát :Ha egy átlagtársaságban az iskolai élményekről van szó,egymást túlicitálva a hozzászólásokkal én meg sem merek szólalni,mert olyan rossz voltam az iskolában ,hogy amit a többiek már kész kalandnak neveznek az nálam egy nagy nulla.(egyébként elkezdtem már írni autobiographiám második részét a honlapomon,ami csak az alapkiképzésről fog szólni.Ott megpróbálok mindent részletesen leírni.Az elején csak szórakozásból csináltam a honlapot.De nagyon sokan jelezték már ,hogy megnézték és biztattak a folytatásra ezért már nem csak a szórakozás inspirál.Valószínűleg tényleg van akit érdekel.A cím az adatokban.)

VFR !
A múzeumot mindenki látogathatja de jelen pillanatban téli álmot alszik tehát zárva van .J.Gy.tudja a nyitás pontos dátumát,majd biztosan tájékoztat.

üdv.Csizi

Előzmény: gyere a papához (653)