jurko_e12 Creative Commons License 2003.01.03 0 0 14
Hi All!

orulok hogy beinduli a topic!

kerdeztetek hogy mit ertek az alatt hogy "nem voltak meggyozőek az eredmények" és hogy mit csinaltam vele, hogy erre a kovetkeztetesre jutottam.....

a lenyeg az az , hogy majd megolt a kivancsisag hogy vajon "mekkorat ut és az mennyire faj a tamadonak" namarmost hazavittem a vasat, atmentem a haverhoz aki első szóra bevállalta hogy eléáll...rulez....

a teszt a következő képpen történt:
3 lövés volt, a srác mindíg háttal állt és én hátbalőttem (a szemsérules elkerülese miatt)

1. lövés : táv kb 4m, ruházat: polo, ing, kabat, pufajka. a srac fe se jajdult, semmi nyom, semmi fajdalom

2. lövés : táv kb 3.5m, ruházat: polo, ing, kabat. a srac fe se jajdult, semmi nyom, semmi fajdalom

3. lövés : táv kb 3m, ruházat: polo, ing, a srac fe se jajdult, semmi nyom, semmi fajdalom???

na ok, hogy a srac jol turi a fajdalmat meg ugye támított is a lovesre, de semmi nyoma se maradt.

volt egy 4. loves is azt Én kaptam hátba kabaton keresztul ugy 4m-ről ...hát lehet hogy en marha nyápic vagyon de azért rendesen megcsípett a gumi..de tény ami tény nem egy feldolgozhatatlan erzés...

mas:

a fegyver minőségéről csak annyit hogy en nem vagyok egy jo lovész, de azért kb 5m-ről 5 lovés azért 10 centin belul van...(SA mod) revolverezeseről meg indabb en azt mondanam hogy
_célzott lövés leadására nem irazán jó_ de hogy szar azért tulzás...mondjuk en nem vagyok egy kis rarab ember de tenylek nem okoz kulonosebb nehezseget a DA mod hasznakata, es mondjuk ha az onvedelmi szitut nezem akkor lehet hogy inkabb a DA modot valasztanam mert igy pár masodperc alatt ki tudom kuldeni a tarat (6 os tár) ugye ha valaki megtamad akkor az nincs tul messze az embertől es szerintam aki ezzel a pistole-val nem talaljael egy ember fejet kb 2m-ről 6ból 6szor ( a sztresszhelyzet miatt az az öt talalat is elfogatható..:-)), az nem vegyen a kezebe ilyesmit mert akkor mar inkabb onveszélyes lehet...a kerdes csak az : megállítja e a "nagy kopasz allatot 5-6 ilyen talalat...

udv

én