TLCCNS Creative Commons License 2002.07.15 0 0 350
Hali!

"Hat ebbol a szempontbol csalodnom kellett. Nem hogy a Resouce nem volt ott, de mas csapatokbol sem sokan. Volt ket nemet srac, egy szabadkai, en es kb ennyi. Mi mindenesetre nagyon jol ereztuk magunkat. :) "

Olvastam a c64 rulez levlistán a rövid party reportot :-).

Ninja nem az a tag véletlenül, aki (asszem egyik Coma Light-ban) elsütötte azt a 26 karakteres képernyő + VIC "túlmelegedés" + VIC hőfokmérő poént? ;-D

Ja. Ez lehet pozitív vagy negatív kicsengésű, de a puszta tény az az hogy AntIQ-n mindenképp ott leszek ;-) (ha lesz).

"Na ezt majd meg atragom. :) "

Én is. Valahogy sehogy nem jön ki "egyszerűen" (pedig az biztos hogy a Commodore egyszerű megoldást választott ;-) ). Tegnap kísérleteztem (egy pillanatig még a sorrendben is kételkedtem); annyi biztos hogy a 0.-1 rasztersorokban mindig szín-, a 0. rasztersorokban mindig karaktermemória-olvasás történik.

"...A PC-s demokat nem tapsoltak meg ugy, mint ezeket, es ott valahogy senki nem kiabalta, hogy vissza! :) "

A PC scene úgy látom mélyponton van (nem véletlenül ritkultak meg a nagy party-k... :-/). Kiégett, kifutotta magát. Ehhez képest, 8-bites gépre demót írni úgy tűnik megint kihívás :-).

L.

Előzmény: bubis (349)