Miss Maci Creative Commons License 2002.06.15 0 0 1609
Mint nagy kontaktlencsésnek, engedjetek meg néhány szót. Régebben volt éves, hat hónapos lencsém, és sosem úsztam meg a szemgyulladást. Most, hogy akcióban volt a Night&Day, adtam neki egy sanszot. Remek volt! És nevetséges, de olcsóbb, mintha havi lencsét vennél. Igaz, itt előre ki kell fizetni 3 hónapot.Nem igaz hogy begyullad tőle a szemed, remek a légáteresztő képessége. Nekem majd' 20 napig bent volt egyfolytában, csak reggel és este cseppentettem rá egy kis műkönnyet, hogy lemossa a fehérjét. Most pedig éppen napi lencséim vannak, a nyárra, és a strandolás veszélyire tekintettel.Máris megérte, mert a múltkor kidörzsöltem a balt, és azóta sem tudom, hogy hova lett.Ez 10 ezer per hó, viszont utazásnál nem kell bíbelődni a folyadékokkal meg az áztatással. Egy dologra vigyázzatok! Sose felejtsétek bent, mert másnap hatszori öblítésembe került, mire újra láttam, és akkor sem tudtam betenni az aznapi lencsét, annyira fájt a szemem.A színes lencséről engem lebeszélt az optikus, mert természetellenes. A színezett az más, de az meg nekem nem volt elég extrém ahhoz, hogy pénzt adjak érte.:-)Arról nem is beszélve, hogy csupa plusz kiadás, mert mellette ajánlatos tartani sima lencsét is, elvégre nem feltétlenül kell tárgyalni menni lila szemekkel. No dióhéjban ennyi. Várom mások ötleteit, tapasztalatait!