Hmmmm Creative Commons License 2002.05.14 0 0 880
Probalom memorizalni a szobor helyet, de meg ha meg is talalom, viragot tolem ne varj. Azt max halottnak vagy szeretonek. Tiszteletteljes nezes es fejhajtas legyen eleg, jo?
Es mivel eloszor megyek, remelem a pennat sem gondoltad komolyan. Najd ha mar profi leszek. Addig inkabb elvezem a benyomasokat es visszaadom az erzeseket. Azt azonban szivesen. A te es Pivovar leirasait ugysem sikerulne tulszarnyalni vagy kiegesziteni. Na es en is megkoszonom a reszletes beszamolokat, nagyon jot szorakoztam rajtuk, biztosan hasznos is lesz (itt csucsul a taskamban, kinyomtatva a sorterkep es a negysavos szotar kozott, amibol egyebkent hianyoltam a sor szot, meg ha itt a rovatban meg is talaltam).
Szoval azt hiszem, csak semmi objektiv dolog, legyen ez egy osztontura, a fenykepezo dolgot is meg idoben sikerult jozanul megfontolnom. Jobb ha nem kerek kolcson egy 100e-s keszuleket, hogy gyonyoru kepekkel terhessek haza (vagy sem, ha otthagyom valahol a 10. sor kornyeken). A varosrol van mar eleg kep, rolunk pedig jo lesz egy zenittel is. Ugy vagyok a varossal, vagy elvezem, vagy fenykepezem, a ketto egyutt nem megy. Inkabb elvezem.
Előzmény: Tycho Brache (876)