iaszon Creative Commons License 2002.03.04 0 0 290
kiran-nak 285
1 Hadd kérdezzem meg, melyik uszoda folyosóján szoksz egyszál farokban végigvonulni, "méretedtől függetlenül" ? :))))
2 Jahh, és azt jól mondod, hogy a nőtől pl én is elvárom, hogy "jól mustráljon meg". :) Nincs annál jobb!
3 a növesztős lapodat én csak 2x néztem meg, de 2-ikra le is töltöttem. Szal biztos úgy van ez, hogy van aki csak egyszer klikkel rá, aztán többet nem, vagy 2-3x és akkor vagy letölti mert használni akarja, vagy legalábbis elolvassa végig. Nem hiszem, hogy 10-20x rámenne ugyanaz a valaki Ez azt jelenti, hogy kb minimum 200, de inkább többen látták, plusz amit lenulláztál. Ez valós érdeklődést takar a téma iránt.

Bi4-nek 282
Nem tudok mit mondani a dilatációs tényeződre. De nem hiszem, hogy ez szilárd akadály. Azt is ki lehetne mutatni, hogy a kisebb tényezősök meg másvalami miatt nem érhetnek el eredményt. Meg kell próbálni.

sheriff500-nak 288
Sztem nem vagy off, már volt ilyen kérdés. Sztem nem könnyű dolog másfelé görbíteni, de _látok_ rokonságot a növesztés és eközött. Mindkettőnél a szövetek nyújtása van. Persze attól is függ, milyen mértékben kéne? Úgy érzed, túl lefelé áll? pl a vizszintesnél lejjebb?