Petya99 Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1526
Zsoltu, ha figyelmesen elolvasnád a hozzászólásodban meghivatkozott (1488) hozzászólást, abban megtalálnád a választ.

1. A tanfolyamot Szentpéteri József tartja és vezeti. Ha szeretnél részt venni rajta, bátran írj neki és Neked is elküldi a tematikát.

2. A tanfolyamot a Creomodel hirdette meg és intézi a regisztrációt, mivel Szentpéteri József nem ül egész nap irodában a gép mellett. Tudod, van ez így máshol. Pl. nem az utazási iroda dolgozói vezetik a repülőgépet:))

Általában nem értem itt a fórumban, miért tüzel mindenki csípőből mindenre, ami mozog. Miért nem veszitek a fáradtságot, hogy kérdezzétek előtte, kultúráltan, esetleg közvetlenül. És ha valós a probléma, csak akkor kellene hangosan tiltakozni.
Én is felvettem a telefont, megkérdeztem és elmondták. Ez ilyen egyszerű.

Speciel Te, Zsoltu, minősíthetetlen stílusban mindenkit porba alázol, a legcsekélyebb indok esetén. Tudom, hogy most én leszek a következő, aki megkapja a magáét, mivel kritizálni merészeltelek Téged! Javasolnám, hogy a válaszodat emailben küldd el, mert nem szeretnék kiváltója lenni egy újabb két hetes nyilvános anyázásnak, ami idén karácsonykor hasonlóan magvas indokból bekövetkezett.